19th Ave New York, NY 95822, USA

Proč to dělám? Možná Vám napoví tento můj příběh…

Proč a jak jsem se dostal k této příležitosti? No rozhodně jsem to nevnímal ze začátku jako příležitost. Jen jsem prostě hledal něco pro udržení svého zdraví, které jsem si malinko zdevastoval svými pracovními a podnikatelskými aktivitami.

V rámci svého podnikaní jsem dokázal vydělat slušné peníze, ale často mi chyběla svoboda a možnost si svobodně řídit svůj život. OSVČ je mylně považováno za svobodné podnikání. Mnohdy je tam více nesvobody než v obyčejném zaměstnání. Ale i ta iluze svobody byla pro mne vždy velkým lákadlem a motorem.

Před mnoha cca 20 lety vše začalo brát divný obrat. Podnikání se sice docela obstojně rozvíjelo, ale měl jsem čím dál méně času pro sebe a svoji rodinu a navíc se přihlásily první zdravotní problémy, tak zvané civilizační choroby. Tak mi to bylo řečeno lékařem. Prý je to normální a abych se podíval, kolik mi je let. S tím jsem se ale nehodlal smířit a

začal jsem hledat něco na běžné civilizační choroby, něco z přírodních zdrojů, abych nemusel být závislý na lécích. V té době jsem měl na starosti jednu lékárnu a tak jsem hledal nejdříve tam. Jaké bylo moje rozčarování. Velké množství různých výrobků bez jasného složení a ještě nejasnějšího původu.

No a jednoho dne, zcela náhodou, jak už to v životě bývá, jsem potkal  kolegu veterináře MVDr.Jirku Sokola. Ze školy jsme se neznali, byť jsme byli jen asi 3 roky od sebe. Potkali jsme se na pěkné společenské párty potápěčských oddílů. A protože jsem se ani já, ani on nepotápěli, tak jsem si pěkně na břehu popovídali . Vyprávěl mi svůj životní příběh, který mi otevřel oči a hlavně hlavu. Poradil mi závěrem, jak on vyřešil stejné problémy. Slíbil mi,  že se za mnou staví a vše mi ukáže. A dodržel slovo.

Byl jsem nadšen, protože osobní doporučení je prostě nej.

A jak to bylo dál?

A tak se i stalo, přijel, ukázal. No a do 14 dnů jsem věděl, že je to to pravé. Začal jsem užívat produkty a moje zažívání se srovnalo a bylo mi čím dál lépe. Zajímavé bylo, že  spolupracovníci v práci to chtěli ihned také, protože viděli, jak mi to pomohlo. To ještě ale nebylo o kariéře. Kolega Jirka mě pozval na seminář, kde jsem se měl dovědět víc. Moc se mi nechtělo, bylo to v neděli a měl jsem jinou představu o své neděli. Ale Jirka nedal jinak, než že si to musím poslechnout a že jsem ještě nikdy nic podobného jistě neslyšel.

A tak jsem šel na svůj první seminář firmy LR. Vše bylo v takovém pozitivním duchu, normální přednáška. Ale ten závěr.

Přednášející ukázal svůj roční bonus (třináctý plat). A to mi teprve začalo šrotovat v hlavě. Ten bonus dostával každý rok po 15 leté spolupráci s firmou. Já jsem nedlouho předtím ukončil svoji 15letou spolupráci s jednou firmou a nedostal jsem ani nijaké mimořádné odstupné. Prostě jen 3 měsíční plat v základu. A on jako 13 plat dostal tolik, kolik jsem vydělával tak 3 roky. Nechal jsem si to tedy mým kolegou, který mě přivedl, vysvětlit. A jen jsem zíral. Prostě moc pohádkové. Díky tomu jsem se rozhodl, že to zkusím a dokážu kolegovi, že to nemůže fungovat. MLM systém přeci nemůže fungovat, to ví každý. Vždyť je to pyramida a letadlo…..

Kariéra? Ano

Kolega měl ale podmínku. Budu to dělat přesně, jak mi řekne. A tak se stalo. A stalo se, že za 4 měsíce jsem vydělával 40 tisíc za měsíc. Nakonec jsem musel  sklapnout boty a přiznat, že je to plně funkční byznys model. A jak úžasný.

Umožní mi nejen vydělávat, ale mít i správný lifestyle a dobré zdraví. A hlavně. Hlavně tady je opravdová svoboda, která se neustále zvětšuje.

Tak jsem tedy pokračoval dál. Začal jsem se aktivně podílet i na tvorbě a zabezpečení různých přednášek, seminářů a akcí. A začali jsem žít LR, budovat svoji kariéru a úspěch a hlavně pomáhat dalším, aby našli stejnou cestu .

Jak na to?

Jak na to?

Možná někdo řekne, že jsme blázni s vypláchnutým mozkem. Rozumím. Však jsem se i já dříve tak koukal na MLM podnikání. Ale až teď jsem pochopil, že není MLM jako MLM. Když 2 dělají totéž, není to totéž. Prostě jsem měl životní kliku, že jsem se dostal právě ke společnosti LR. Vysoce profesionální a super kvalitní spotřební výrobky, které mi navrátily zdraví a hlavně ten nejkrásnější produkt – marketingový odměňovací a karierní plán.

Možná si myslíte, že to mají všechny MLM společnosti stejné. Ale to je velký omyl, ve kterém jsem žil dříve i já. Marketing firmy LR je vysoce profesionálně zpracovaný s perfektní návazností v každém okamžiku. A mentalita firmy z Německa je velmi blízká té naší. Spravedlnost, etika, motivačnosttop kvalita produktů, skvělý tým.

Rád každému vysvětlím rozdíly a výhody proti ostatním.

Vše zapadlo do mého osobního nastavení. Jsem značka a nemohu si kazit své jméno nabízením nějakého nekvalitního zboží, či podvodného systému.

A tak kariéra pokračovala Za 11 měsíců Organizační manažera. Po 5 letech pozice Bronzového organizačního manažera. Samozřejmě toto všechno bych nemohl dělat a dokázat bez plné podpory manželky a rodiny

Co z toho? Druhé proč?

Těší nás nejen úspěch náš, ale i to, že jsme pomohli řadě dalších lidí k úspěchu a hlavně ke změně života a ke svobodě. Spolupracuji s úžasnými lidmi a vytváříme perfektní tým a hlavně jsme všichni kamarádi, pomáháme si vzájemně a nezjištně. A to je asi to nejkrásnější, co mě dává sílu pokračovat.

A výzev je mnoho dalších. Je na každém, kde najde svoje proč, svoje uspokojení a co mu již stačí. Ale jak říkal pan Ing. Aleš Buksa, zakladatel firmy v Československu a můj velký vzor ze světa byznysu, ale i člověčenství:

,,Život je krásnej, ale drahej. Může být i levnější, ale pak většinou není tak krásnej.”